• Кошик порожній!

Популярні категорії в

Фітинги

Фітинги
Фітинги пластикові TM Perfekt є найбільш універсальними та затребуваними серед пропонованих на ринку. З їх допомогою можна зібрати металопластиковий трубопровід, вони дуже зручні у використанні вони дуже зручні , не потрібно мати  професійних  навичок для установки . Фітинги пластикові TM Perfekt не піддаються корозії (на відміну від металевих)  тому  служать  тривалий термін. Крім цього, фітинги  мають невисоку прийнятну ціну, а широкий асортимент дозволяє підібрати деталі будь-якого розміру та діаметру. 
Пластикові фітинги не реагують на перепади температури води, що надходить по трубі, у зв'язку з цим їх внутрішній  розріз   не деформується.

Найчастіше  застосовуються  кілька  видів пластикових фітингів: муфти, трійники, куточки, перехідники, ніпелі. Кожен фітинг призначений для виконання  певних функцій. Так , трійники використовують  щоб зробити  з’єднання або розводку  двох-трьох труб в опалювальних і каналізаційних системах.  Куточки з’єднують трубопроводи з різним розміром перетину.