• Кошик порожній!

Apple запатентувала iPhone з прозорим екраном

Пристрій буде з прозорим екраном і сенсорними можливостями по обидва боки може стати проривом на ринку мобільних гаджетів.

Apple не перестає експериментувати з електронікою і, судячи з усього, майже готова до випуску iPhone з прозорим екраном. Компанія вже отримала відповідну патентну заявку в Бюро патентів і торгових марок США. Це в черговий раз доводить прагнення каліфорнійської компанії зайняти нову нішу на ринку мобільної електроніки.

Патент під номером 9367093 називається "Прозоре електронний пристрій". У документі Apple описує "метод і систему для показу зображень на прозорому дисплеї електронного пристрою". За задумом інженерів компанії, екран може бути підключений до інших компонентів пристрою гнучкою платою. Прозорість дисплея дозволяє комбінувати виведене на нього зображення з об'єктами реального світу.

Конструкція прозорого iPhone буде ідеальною для використання технологій доповненої реальності, яка, за задумом автора винаходу, дозволяє перейти на якісно нові рівні візуалізації. Поки не зовсім зрозуміло, наскільки це буде зручно на практиці, можливо заявлена ​​конструкція є прототипом, а в продаж вийде допрацьована модель.

Коментарі

Ще ніхто нічого не написав, ви можете стати першими!

Написати коментар[відмінити відповідь]