• Кошик порожній!

Як підібрати двері під ламінат?

За існуючими правилами двері встановлюються тоді, коли вже проведені всі ремонтні роботи: стіни обклеєні шпалерами, на підлогу укладено ламіноване покриття, прикріплений плінтус. Така послідовність робіт дозволяє не тільки правильно відрегулювати дверний механізм, але і підібрати відтінок полотна з урахуванням єдиного стилю приміщення. Сьогодні виробники пропонують такий широкий вибір фактур і забарвлень, який може задовольнити потреби самого вимогливого господаря і дизайнера. Наприклад, двері Маріо ріоліт облицьовуються шпоном, деревиною та іншими матеріалами. При такому різноманітті покриттів неважко підібрати модель під будь-який ламінат.

Основні правила колірного підбору

Не потрібно бути дизайнером для того, щоб зрозуміти, що правильно підібраний колір - одна з найважливіших складових будь-якого інтер'єру. Правила колористики непорушні, і порушувати їх не наважуються навіть найкреативніші фахівці з інтер'єру. Неправильне поєднання кольорів може перетворити простору кімнату в напівпідвальне приміщення, в той час як гармонійна кольорова палітра зробить навпаки: розширить візуальні кордону, підніме стелі, наситить простір сонцем і світлом.

 


Кольорові категорії деревних матеріалів:

  • Світлі породи дерева - деревина світлих відтінків: вибілений дуб, бук, сосна, клен.
  • Коричневі породи - деревина коричневих відтінків: ясен, горіх, дуб, палісандр, венге, ірокко.
  • Червоні породи - деревні матеріали червоних відтінків: червоне дерево, махагон, вишня, груша, червона вільха, мербау.

З огляду на цю класифікацію, можна дуже легко підібрати колір дверей до відтінку ламінату. Ламіновані покриття імітують різні матеріали: камінь, дерево, керамічну плитку. Як правило, вони називаються за кольором того матеріалу, текстура якого бралася за основу при виборі кольору. Тобто до конструкцій з покриттям «ясен» ідеально підійде ламінат відтінку «ясен», до полотна «під дуб» - текстура «дуб», і так далі. Що стосується кольору, то ідеальною вважається різниця в один-два тони.

​Альтернативний варіант

Деякі дизайнери радять підбирати міжкімнатні двері не під колір ламінованого покриття, а під колір шпалер, меблів, плінтуса. До такого вибору потрібно ставитися дуже обережно, щоб контрастне поєднання не втомлювати очі і гармонійно вписувалося в єдиний ансамбль кімнати. Прекрасно виглядає такий варіант: контрастні по відношенню до ламінованого покриття двері, майже зливаються з кольором шпалер.

Йдемо на компроміс

Якщо ламінат в квартирі або будинку різного кольору, то можна підібрати двері, які підходять за стилем і кольором до інтер'єру всіх кімнат. Це може бути нейтральний відтінок: білий, світло-жовтий, синій. Підкреслити індивідуальний стиль кожного приміщення можна за допомогою плінтуса. Саме плінтус об'єднує в єдину композицію підлогу, стіни, і двері.

Поради від професіоналів:

  • Пол і двері можуть відрізнятися за кольором, навіть контрастувати.
  • Нейтральна двері ідеально підходить до будь-яких приміщень.
  • Правильно підібрані лиштви допоможуть вписати двері практично в будь-яке приміщення.
  • Щоб зв'язати в єдиний ансамбль стиль всіх приміщень, досить підібрати колір двері під колір віконних рам.

Стиль

Стиль не менш важливий, ніж колір. Поставтеся об'єктивно до свого майбутнього інтер'єру і подивіться, чи не занадто багато в ньому декоративних елементів. Звичайно, приміщення має бути оформлено в єдиному стилі, але і екзотика хороша в міру. Прості двері допоможуть ідеально підкреслити оригінальний характер інтер'єру. Дуже популярні сьогодні білі двері, які виглядають дорого і вишукано, підходять практично до будь-якому приміщенню.

Коментарі

Игорь
09 лис 2017
Ламинат какого класса можете предложить для кухни. Спасибо!
NeoSeo Ламинат
09 лис 2017
Игорь, наиболее подойдет 23 класс ламината. Он достаточно крепкий для любых нагрузок.
Мария
09 лис 2017
Здравствуйте! Посоветуйте, пожалуйста, ламинат в комнате темного цвета.Какую лучше подобрать дверь?
NeoSeo Ламинат
09 лис 2017
Здравствуйте, Мария! Для темного или чисто черного ламината подходят преимущественно двери такого же цвета.
Ольга
09 лис 2017
Ламинат для кухни - глянцевый или матовый?
NeoSeo Ламинат
09 лис 2017
Матовый предоставит больше уюта и теплой атмосферы.

Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Написати коментар[відмінити відповідь]