• Кошик порожній!

MAPEI

Немає жодного товару цього виробника.

mapei дилер, клей мапеи лучшая цена, клей Mapei со скидкой

Компанія "MAPEI" (Мапеи) заснована в Мілані в 1937 році, є одним з найбільших виробників клейових складів MAPEI (Мапеи) для будівництва і одним з основних виробників продукції будівельної хімії MAPEI (Мапеи) в цілому!

Компанія MAPEI займається передовими науковими дослідженнями, спеціалізуючись на створенні, технічному обслуговуванні і універсалізації її продукції.

В даний час MAPEI (Мапеи) пропонує 9 різних ліній продукції, створених за допомогою передової технології. Виробнича гамма MAPEI (Мапеи) складається з наступних ліній:

Клейові склади MAPEI (Мапеи) для укладання керамічної плитки, мозаїки і натурального каменю.

Шовні заповнювачі MAPEI (Мапеи) і еластичні герметики MAPEI (Мапеи)

Клейові склади MAPEI (Мапеи) для лінолеуму, паркету, текстильних і гумових покриттів

Матеріали для підготовки основ і стяжок

Готові будівельні розчини MAPEI (Мапеи) і спеціальні матеріали для відновлення бетонних конструкцій

Спеціальні гідравлічні в'яжучі речовини, герметики MAPEI (Мапеи) і захисні матеріали MAPEI (Мапеи)

Добавки MAPEI (Мапеи) до будівельних розчинів і бетонів

Система виробничого якості компанії MAPEI сертифікована в 1995 році відповідно до нормамISO 9001, що стосується «НДДКР», виробництва, комерціалізації і техдопомоги Замовникам клейових складів MAPEI (Мапеи) і хімічної продукції для будівництва і промисловості. Річний оборот MAPEI перевищує мільярд євро. У групі працюють 3 800 чоловік, 450 співробітників зайняті в сфері наукових досліджень і дослідно-конструкторських розробок. Щодня заводи MAPEIвипускают 12 000 тонн продукції. Сьогодні у групи MAPEI 30 000 клієнтів по всьому світу, які використовують понад 500 найменувань новітньої будівельної хімії