• Кошик порожній!

Змішувач PERFEKT Fokus крапля

Код товару:25

  • Змішувач PERFEKT Fokus крапля
    • Змішувач PERFEKT Fokus крапля
Купити в 1 клiк
Виробник:

Пластиковий змішувач для умивальника TM Perfekt Focus дерево – дуже оригінальна , інтер’єрна модель . Завдяки  дизайну змішувача TM Perfekt Focus дерево у спокійному натуральному кольорі вашій ванній кімнаті можно додати індивідуальності , підкреслити загальний настрій інтер'єру. Екслюзивний дизайн змішувача для умивальника TM Perfekt Focus дерево придасть неповторної оригінальності загальному інтер’єру ванної кімнати. Пластикові змішувачі TM Perfekt встановлюють  у  готельних комплексах, в  житлових будинках, в ресторанах , в приватних квартирах.
Корпус змішувача для умивальника TM Perfekt Focus дерево - цільний, литий.  Пластиковий змішувач ідеально підходить для роботи в умовах де вода агресивна -солона, жорстка, іржава  вода. У пластиковому змішувачі для умивальника TM Perfekt Focus дерево встановлений якісний картридж, який легко самостійно замінити при потребі. 
Змішувач для умивальника TM Perfekt Focus дерево виготовлено з термостійкого матеріалу- пластик,який витримує температури від -35° до +95°.
Характеристики: 
Висота від основи раковини - 160 мм; 
Центр аератора від центру корпусу - 110 мм; 
Довжина гусака 90 мм, 
Висота від основи до гусака 95 мм 
Діаметр корпусу 50 мм 
Довжина різьби для кріплення на раковину 40 мм, діаметр 32 мм 
Матеріал - пластик 
Картрідж стандартний 35 мм 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Змішувач PERFEKT Fokus крапля