• Кошик порожній!

Змішувач термостат.Comfort 37 ванна к-кт

Код товару:63

  • Змішувач термостат.Comfort 37 ванна к-кт
    • Змішувач термостат.Comfort 37 ванна к-кт
Купити в 1 клiк
Виробник:

Змішувач термостатичний ТМ  Perfekt  Comfort  виготовлений  з  термопластичного  полімеру. Цей прилад  використовується для  того, щоб на виході мати воду  постійної температури. Два важелі механічного  управління: першим важелем відбувається регулювання температури .Регулювання  в діапазоні від 20° до 50 °С. За допомогою другого важеля відкривається вода та регулюється тиск  води на виході.
 Для тих , хто любить та цінує  комфорт! У вас не буде більше відчуття   дискомфорту  від різкої зміни  температури води під час користування нею.. Вам більше не потрібно буде регулювати гарячу та холодну воду, тим самим ви економите  час та воду.Встановіть необхідну вам температуру, і термостат ТМ  Perfekt  Comfort  підтримуватиме її постійно, протягом усього часу прийняття душу або ванни. Термостатичний змішувач ТМ  Perfekt  Comfort – це зручно, безпечно, економно.
Для тривалого терміну служби пластикового змішувача термостатичного ТМ  Perfekt  Comfort  необхідне використання спеціальних фільтрів для води.
Дуже важливо!!! при установці  змішувача термостатичного ТМ  Perfekt  Comfort  правильно підключити його до системи водопостачання:  водопровідний кран з холодною водою повинен бути  праворуч, а з гарячою - ліворуч.!!Це  неодмінна умова коректної роботи термостатичного змішувача. Якщо підключити Змішувач термостатичний ТМ  Perfekt  Comfort  навпаки, то  на виході із змішувача отримаєте воду, температура якої змінюватиметься довільно, а сам прилад швидко вийде з ладу.

К вниманию покупателей!
Наши термостатические смесители не выполняют функцию нагрева воды,
А только смешивает горячую и холодную воду до выбранной вами температуры!!!

До уваги Покупців!
Наші термостатичні змішувачі не виконують функцію підігріва води,
а тільки змішування гарячаяї та холодної води до, вибраної вами, необхідної температури!!!

Характеристики: 
Матеріал корпусу - термостійкий пластик 
Гусак - пластик 37 см
 Колір - білий  
 Висота - 40 мм 
Ширина - 60 мм. Вага - 417 гр 
У комплекті: змішувач, ексцентрики з розетками, трубка, гусак 37 см, перемикач душ-гусак, шланг для душу, лійка, тримач для лійки. 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Змішувач термостат.Comfort 37 ванна к-кт