• Кошик порожній!

Змішувач для ванни термостатичн. Perfekt Comfort

Код товару:65

 • Змішувач для ванни термостатичн. Perfekt Comfort
  • Змішувач для ванни термостатичн. Perfekt Comfort
Купити в 1 клiк
Виробник:
Змішувач для ванни пластиковий термостатичний Perfekt Comfort використовується для того, щоб на виході мати воду постійної температури.
Два важелі механічного управління: першим важелем відбувається регулювання температури в діапазоні від 20° до 50 °С. За допомогою другого важеля відкривається вода та регулюється потік води на виході.
Для тих, хто любить та цінує комфорт! У вас не буде більше відчуття  дискомфорту від різкої зміни температури води під час користування нею. Вам більше не потрібно буде регулювати гарячу та холодну воду, тим самим ви економите час та воду. Встановіть необхідну вам температуру і термостат підтримуватиме її постійно, протягом усього часу прийняття душу або ванни. Термостатичний змішувач Perfekt Comfort – це зручно, безпечно, економно.
Для тривалого терміну служби пластикового змішувача термостатичного Perfekt Comfort необхідне використання спеціальних фільтрів для води.
Дуже важливо при установці змішувача термостатичного Perfekt Comfort правильно підключити його до системи водопостачання: водопровідний кран з холодною водою повинен бути праворуч, а з гарячою - ліворуч!
 
        Характеристики: 
Матеріал корпусу - термостійкий пластик 
Колір - білий  
Висота - 40 мм 
Ширина - 60 мм.
Довжина 305 мм 
Вага - 417 гр


У комплекті: змішувач, ексцентрики з розетками.
 

Останні відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Змішувач для ванни термостатичн. Perfekt Comfort